تفکر سازمانی دیبا کارتن

زمان‌بندی دقیق

در دنیای امروز کسب‌و‌کار، تحویل به‌موقع برای بسیاری از سازمان‌ها مقوله‌ی حساس و بنیادین تلقی می‌شود. ما این ضرورت را شناسایی کرده و برای جلوگیری از اتلاف زمان در سازمان شما، تمام تلاش خود را به‌کار می‌بندیم.

تمایز در کیفیت

در دنیای مارکتینگ، ظاهر محصول تاثیر بالایی در تصمیم‌گیری مشتری دارد. با کیفیت بصری که توسط کارتن‌های تولیدشده در دیباکارتن به محصول خود می‌بخشید، قسمتی از این موضوع مهم را به ما بسپارید.

جزئیات و ریزه‌کاری‌ها

جزئیات یک کارتن خوب در هر برند و در هر کالایی شاید متفاوت باشد، اما تجربه و نگاه دقیق ما به ماموریت خود، انتخاب این فاکتورها را برای شما آسان می‌کند. برای مشاوره و ارائه طرح با ما تماس بگیرید. منتظر شما هستیم.

کارمند حرفه‌ای تجهیزات به‌روز

ترکیب پرسنل ماهر و تجهیزات به‌روز، ما را یک شریک تجاری قابل‌اعتماد برای شما تبدیل می‌کند. تعهد و تخصص ترکیب برنده تیم ماست.

هدفمند و متمرکز

در نجیره‌تامین کسب‌وکارتان، روی ما حساب ویژه‌ای باز کنید. ما در کنار شماییم تا در راستای بهبود شرایطکمی و کیفی مواداولیه و بسته‌بندی با شما در مشارکتی تنگاتنگ به رابطه‌ای برد-برد دست یابیم.

گستره فعالیت و خدمات

تولید و چاپ جعبه‌های دایکاتی، کارتن‌ و کارتن‌پلاست 

کیفیت محصولات دیباکارتن، حمایت‌کننده هویت و شخصیت برند محصولات شما در نگاه مصرف‌کننده است. ما در کنار شما هستیم تا در سریع‌ترین زمان و با بالاترین کیفیت عهده‌دار تامین نیازمندی کسب‌وکارتان در حوزه کارتن باشیم.

نمونه کارتن | بسته بندی محصولات لبنی تندیس
کارتن مبلمان پولاد
کارتن بهران آسانبر- چاپ و بسته‌بندی​

استفاده از ماشین‌آلات به‌روز با امکان تامین تیراژ بالای سفارشات و ارائه طرح‌های چاپی بسیار با کیفیت از خدمات دیبا کارتن است. علاوه بر این استفاده از روکش لمینیتی برای کارتن که یکی از خدمات ارائه‌شده در این مجموعه است، می‌تواند طرح‌های زنده‌تر و جذاب‌تری را برای محصولات شما فراهم آورد.

کلیشه چاپ روتاری
کارتن های 3 لایه
کلیشه کارتن ایلیا استیل
کلیشه چاپ روتاری
دستگاه چاپ 5 رنگ

فضای تولید

ما با در اختیار داشتن فضای تولید بالغ بر 6000 مترمربع و فضای انبارش در حدود 6000 مترمربع، امکانات قابل توجهی برای پشتیبانی از مشتریان خود داریم.

علاوه بر این 40 نفر پرسنل ستاد و صف در مجموعه دیباکارتن مشغول به فعالیت هستند. 

پرسنل ستاد و صف
0 +نفر
فضای تولید
0 مترمربع
فضای انبارش
0 مترمربع
پیمایش به بالا